2021 National Cup XX Midwest Regional Champion to historyczny sukces dla klubu HDS Eagles , ale takze dla calej poloni , bowiem do tej pory zadnej innej druzynie nie udalo sie tego osignac.

Ze wzgledu na range turnieju , mozna bylo grac tylko jeden mecz dziennie , przez co turniej trwal az 4 dni.

Pierwszy mecz to wyrazna wygrana z Minneapolis United 4:2.
na drugi dzien przegrana w zadziwiajacych okolicznosciach z lokalnym rywalem z Addison 1:2 . gdzie przy wlasnym prowadzeniu od pierwszej minuty po dwoch niewymuszonych bledach HDS stracil zwyciestwo w samej koncowce , choc byla jeszcze szansa na rzut karny w ostatniej akcji , ale gwizdek sedziego milczal , ana nagraniu byl wyrazny faul.
Ze wzgledu na rozny uklad meczy , HDS 07 potrzebowal do awansu wygranej ze zdobywca pucharu stanu Illinois  Libertyville 1974.
Do przerwy 0:1 i wyrazna przewaga przeciwnika , ale w drugiej polowie istniala juz tylko jedna druzyna i po 2 bramkach Marka Mieczkowskiego i 1 kacpra lechowicza HDS zameldowal sie w finale.
Przeciwnik FC Socker w swojej grupie odniosl same zwyciestwa pokonujac St Croix , Eclipse i Mustangs , co stawialo ich w roli faworytow.
Poczatek meczu to proba wykorzystania silnego wiatru i dominacja HDS Eagles, szybkie prowadzenie po bramce Oliego Bieleckiego i mnostwo sytuacji do podwyzszenia wyniku i rzeczywiscie kolejne
bramki 2 razy Kamil Kowalczyk , i Sebastian Dabrowski pozwalaly myslec o koncowym sukcesie.
Po przerwie mecz sie troche wyrownal ale kolejna bramke zdoby  Sebastian Dabrowski i mecz zakonczyl sie szokujacym wynikiem jak na poziom tych dwoch druzyn

5:0 dla HDS Eagles.

Nastepny etap to finaly krajowe w Denver  Colorado 16-20 lipca  , gdzie wpisowe oplaca federacja amerykanska.
trenerem HDS Eagles jest Tomasz Drazek , a oprocz strzelcow bramek  gratulacje rowniez dla MAX Potyrala , Oscar Podraza , Adrian Gesicki, Michal Tkaczyk , Bartek Galimski , Christian Jablonski ,
 Mateusz i Michal Drazek ,Dominik Firs , Jan Szmajda.

finalowy mecz HDS v Sockers 5:0